hallo weer allemaal,
nou eerste klachtjes zijn begonnnen ben nu 6-7 weken moet nog ff me ego afwachten.
ben zondag verkouden geworden en had last van keelpijn.
gister 2 keer zo erg beginnend griepje dus.
gisteravonbd werd ik ineens heel duizelig en ging niet meer weg ook niet na een lekkere warme douche dacht dat het venochtend wel over zou zijn.
helaas niet dus en ben de hele dag al duizelig moet echt zitten anders val ik om. vamiddag ff na een vriendin geweest voor afleiding hielp dus niet. toen me vriend me kwam halen kreeg ik in de auto last van krampjes ongikrampjes zeg maar en ben thuis snel in bed gestapt waar ik een flinke huilbui kreeg. door dat ik me de hele dag al zo elendig voel.
na 2 uurtjes slapen was het nog niet weg en zit nu al de hele tijd op de bank en eet af en toe kleine dingetjes ben niet echt misslijk maar als ik opsta of honger krijg wel.
aan de enne kant hoop ik echt dat dit door het griepje kom de keelpijn is inmiddels weg gelukkig heel snel(veel thee met melk gedronken) maar ben bang van niet
ik weet dat er bij hoort maar was blij dat ik me gewoon zo lekker voelde de eerste weken en bij me eerdere zwangerschappen die niet tot stand zijn gebracht was ik bij de laaste ook zo ziek en kon ik niks en ook niet eten en moest ik bijna opgenomen worden was heel extreem
ben nu zo bang dat dit weer gebeurd hoop van nietttt
ieder ander een fijne zwangerschap toegewenst en hoop dat dit snel over gaat
liefs maya
reacties (0)